Endüstriyel Tasarım ve Üretim

Müşterilerimize tasarım ve üretim hizmetlerini bir arada sunabilmekteyiz. Ürün tasarımı, iç mimari tasarım ve grafik tasarım gibi farklı disiplinleri bir arada kullanarak hizmet vermekteyiz. Farklı üretim tekniklerini ve farklı malzemeleri bir arada kullanarak tasarımlarını önce numune daha sonra nihai ürün haline getirmekteyiz.

Host, Hostes, Model

Host/Hostes/Model ekibimiz ile her türlü tanıtım ve organizasyondaki firmaların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde servis, karşılama, tanıtım, tercümanlık vb. destek hizmetlerini güleryüzlü ve profesyonelce sunabilmekteyiz.

Moda Tasarım ve Üretim

Kadın ve erkek tekstil ürünlerinde yeni görünümler ve tasarımlar yaratma konusunda bünyemizde moda tasarımcılar bulundurmaktayız. Müşterilerimizin ilhamlarına dayalı kişiselleştirilmiş koleksiyonlar oluşturma konusunda tecrübeliyiz. 

Bar Hizmetleri

Bir etkinlikte servis edilecek yiyecek-içecek ikram çeşitlerini, ikram noktalarını ve tüm lojistik ihtiyaçları belirlemekte ve temin etmekteyiz. Etkinlik sonrası tüm tüketimleri detaylıca raporlamaktayız.  

Kurumsal Davet ve Organizasyonlar

Kurum ve kuruluşların, firmaların kendi bünyelerinde veya herhangi bir davet ve etkinlik alanında düzenleyecekleri organizasyonları için lojistik destek, süsleme çalışmaları, malzeme ve personel temini, catering, kokteyl, ekipman kiralama, gösteri, tanıtım, eğlence ve aktivite hizmetleri